Придбай вишиванку — Будь в тренді

  • admin
  • Комментариев нет
Придбай вишиванку - Будь в тренді
  • Фото: Придбай вишиванку — Будь в тренді

Всюди зараз можна зустріти національний колорит, який стрімко увійшов в моду. Всі дизайнери вкладають свої зусилля на створення колекцій, в які входять елементи традиційних національних кольорів і фасонів, а також вишивок. Однак всі вони визнають, що перше місце займає українська вишиванка, з якої ніщо не зможе зрівнятися. З давніх давен її виготовляли з льону, або з конопляного полотна, де головною декорацією були візерунки по рукавів та коміра.

Наші предки вірили, що там, де закінчується тканина і починається тіло, може проскочити нечиста сила. На сьогодні представлено розмаїття тканин дозволяє робити вибір за особистим бажанням: сорочка може бути виготовленою з натуральних або синтетичних матеріалів, а також вироби, в яких комбінуються матеріали. У минулому кожна дівчина вчилася всім хитрощам виготовлення вишиванок, тому що це тонка робота, що вимагає старання і майстерності. Але сьогодні все набагато простіше. Можна просто купити вишиванку в інтернет-магазині.

Особливості сучасних вишиванок

Вишиванку можна назвати звичайною сорочкою, так цей одяг з натуральних тканин вишивання особливим чином. На такому виробі велика кількість малюнків і орнаментів, які вражають своєю різноманітністю. У них відображаються національні особливості, які роблять таку сорочку ближче не тільки до тіла, але і душі.Вишивка на грудях захистить душу людини від руйнування та занепаду. Вишиванка чорного кольору, яку найчастіше вибирають чоловіки, не є жалобною, як прийнято вважати. Це колір землі, хліборобів, він є символом багатства і родючості. Для українських жіночих вишиванок характерно зображення квітів, листя, гілок. Наприклад, барвінок — це символ вірності, волошка — ніжності і скромності, червоні маки — це уособлення краси і молодості, пшеничні колоски зображуються на добро.

Якщо ви робите вибір на користь візерунків з трояндами, то ви повинні знати, що це означає безперервний рух сонця з вічним оновленням. Крім того, троянди символізують любов.Тварини мотиви на вишитих сорочках — явище досить рідкісне. Зображення тварин на сорочках перегукується з українським фольклором. Якщо ви хочете таку сорочку, то зверніться до дизайнера. Майстер зможе виконати будь-які ваші побажання.Чоловіки люблять скромні й невибагливі речі, тому ідеальним варіантом стануть вишиванки з сорочкового попліну зі вставкою машинної вишивки. Прихильники натуральних тканин оцінять лляні та бавовняні вироби.Де можна придбати якісну українську вишиванку.

Сучасні вітрини і прилавки Києва та інших міст України пропонують широке розмаїття вишиванок. Але якщо ви не маєте часу або бажання бродити в пошуках якісного виробу за доступною ціною, ви можете знайти сучасні вишиті плаття в інтернет-магазині. Тут дуже просто робити покупки, а головне — можна заощадити купу часу. Весь одяг, представлений у нас, відрізняється від інших своєю якістю, яку підтверджують сертифікати. Співпраця з виробниками гарантує якість, а також приємні ціни. Наші фахівці стежать за тим, щоб кожна річ проводилася з любов’ю і повагою до українських традицій.

Оцените эту запись:

Добавить комментарий

Войти с помощью: